AmaTherm®

Büyük yüzeylerde dağınık ve homojen bir ısı üretebilen elektrik dirençleri oluşturmak için tasarlanmış, farklı elektriksel özelliklere sahip standart kumaşların çeşitli yüksekliklerinde mevcut olan iletken bir kumaştır. İletimsiz metal ve cam filamentlerinde kesintisiz dokuma olmayan ipliğe sahip kesintisiz bir telden oluşur. 12 – 400V arası çok sayıda uygulamada kullanılabilir ve elektriksel yalıtım özelliklerini koruyarak 250 ° C’ye kadar sıcaklıklara dayanabilir. Ürünün özelliği, kompozit malzemelerin bir bileşeni olarak (örneğin kalıplar için entegre ısıtma) veya rüzgar veya havacılık gibi sektörlerde kullanılabilmesidir. Genel olarak, tüm donma uygulamalarında ve ince film direnç uygulamalarında (yaklaşık 1 mm kalınlıkta) kullanılabilir. Maksimum elektrik yalıtımı sağlamak için, bakır tel bir polyester-imid taban katmanı ve bir ikinci poliamid-imid katmanıyla emaye yapılır. Bu kaplama işlemi ayrıca kimyasal maddelere karşı yüksek sıcaklıklara karşı yüksek bir direnç sağlar. AmaTherm® sürekli kullanım için + 200 ° C’ye kadar elektriksel yalıtım sunabilir. Bu özellikler, AmaTherm®’i en zorlu uygulamalarda bile kullanım için son derece uygun kılar. AmaTherm® basit bir kumaş olarak tedarik edilebilir veya farklı uygulama gereksinimlerini karşılamak için farklı malzemelerle birleştirilebilir. Silikon kauçuklar, EPDM veya yalıtım kumaşları, ısı yalıtkanları, cam, metal, ahşap, seramik vb. İle lamine edilebilir. Şu anda

İSTEDİĞİNİZ ISI NEREDE VE NE ZAMAN

Endüstriyel uygulamalar
için ürünler Boya kabinleri için IRD panelleri: araba boya kurutması için endotermik sistemler. HT teknolojisi: deri, ahşap ve diğer malzemelerde boya kurutma için büyük paneller. Kağıt işleme panelleri, gıda ürünlerinin kurutulması, yemek pişirmek için paneller.

Çevresel
ısıtma ürünleri İş istasyonları için ısıtma platformları, Decopan, Decopan Light ve DecoRpan – radyan duvar panelleri -, AmaTherm® – döşemeleri, duvarları ve tavanları ısıtmak için radyan kumaşlar.

Elektrikli radyan duvar panelleri
Geleneksel ısıtma sistemlerinde, sıcak hava odanın üstüne çıkar. Bu şekilde, zemin seviyesinde odanın üst kısmında 17 ° C sıcaklığa sahipsek, 25 ° / 28 ° C sıcaklığa sahip oluruz. AmaTherm® teknolojisine sahip radyant paneller sayesinde, konfor sıcaklığı homojen olacak ve gerektiğinde yerelleştirilecektir. Son zamanlarda yapılan çalışmalar, 300 Watt Decopan panel ile ısıtılan bir odada, yerden 50 cm yükseklikte ölçülen sıcaklığın yerden 2,5 metre yükseklikte tespit edilmesi durumunda yarım derece değiştiğini göstermiştir. !!! Ayrıca, AmaTherm® elektrikli radyan ısıtma, gürültü oluşturmaz ve elektromanyetik emisyon içermez (DPCM 3/04/92).

DECOPAN

İki farklı boyuta bağlı olarak 300 Watt ve 600 Watt gücünde Decopan paneller mevcuttur ve hepsi 230Volt – 50H’de çalışır. Decopan, gümüş eloksallı alüminyum kenar ve beyaz parlak yüzeyi (RAL 9010) ile yapılır. arkasındaki pratik sabitleme delikleri sayesinde dikey veya yatay olarak yerleştirilebilir. Decopan, “Touch” versiyonunda, panele monte edilmiş en yeni nesil dijital termostat ile donatılmış ve şebekeye bağlantı için kabloyla veya sadece bağlantı kablosuyla birlikte verilebilir: bu durumda paneller ortak bir termostat ile yönetilebilir veya ticari olarak temin edilebilen chronothermostat.

DECOPAN IŞIK

Decopan Light’ın tüm versiyonları (300 Watt veya 600 Watt), beyaz renkte temperli camlı Cam kaplamaya sahiptir. Tüm modellerde kart üzerinde LED arka aydınlatma olabilir ve istediğiniz sıcaklığı ayarlamanıza olanak tanıyan pratik ve yenilikçi en yeni nesil “Dokunmatik” dijital termostat ile donatılmış olabilir. Arkasındaki pratik sabitleme delikleri sayesinde dikey veya yatay olarak yerleştirilebilir. Banyolarda mevcut sistemi değiştirmek veya entegre etmek için Decopan Light kullanılması durumunda havlular için olası bir tutamak uygulanabilir. Pratik tutamak aksesuarı, panel profili boyunca istenen yükseklikte isteğe göre yerleştirilebilir.

Decorpan

DecoRpan farklı boyutlarda ve farklı dokularda mevcuttur. Bu kaplama sayesinde, DecoRpan bir tabloya benziyor ancak çevreyi dekore ederken, geleneksel bir ısı kaynağı gibi ısınmasına ve önemli ölçüde enerji tasarrufu sağlamasına yardımcı oluyor.

DecoRpan termo-radyant sistem paketi, yüksek ısı iletkenliğine sahip dekoratif bir reçine kaplaması, bir ısı kaynağı olarak AmaTherm® kumaşı, bir Aeropan yalıtım paneline, bir termal sensöre, bir transformatöre, bir kabloya, bir ON / OFF anahtarına entegre edilmiş bir reçine kaplamadan oluşur. ve bir termostat.