Aerogips, mümkün olan en az alanda maksimum yalıtım seviyesini gerektiren bina yapılarının iç ısı yalıtımı için tasarlanmış bir paneldir. Aerogips, mükemmel termo-akustik konfor için yüksek yoğunluklu alçı kaplı levha ile birleştirilmiş aerojel bazlı nanoteknolojik yalıtkandan oluşan yüksek performanslı bir yalıtım panelidir.

Alanların korunmasında iç müdahalenin gerekli olduğu mevcut binaların enerjik yeniden geliştirilmesi, rehabilitasyon ve tadilat çalışmaları için aerogip’ler araştırılmış, ayrıca kuru sistemler ve hafif duvarların kullanıldığı tüm yapılarda yeni duvarlar tasarlanmasına izin verilmiştir.

ALTYAPI VE HAVA YOLU PANELİ

Aerogips hem dikey bölmeler hem de asma tavanlar için uygundur. Sadece 20 mm kalınlığa ve 0.015 W / mK’ye eşit bir termal iletkenliğe sahip olan Aerogips, enerji dağılımını azaltarak bina, konut ve ticari uygulamalarda yer kazanmasını sağlar. Aerogips, 9,5 mm kalınlıkta alçıpan panelleri kullanır ve farklı kalınlık ve ebat değişkenlerinde mevcuttur. Farklı teknik çeşitlerde de mevcuttur: standart, buhar bariyerli, su geçirmez, buhar bariyerli su geçirmez.

Aerogips, iç mekan yenilemelerinde, bina onarımında ve mimari kısıtlamalara maruz kalan tarihi binalarda ve yaşam konforunu artırmak için gerekli olan yerlerde kurulum süresini ve maliyetlerini önemli ölçüde sınırlayan en iyi ürün olarak durmaktadır.

İÇ YERLEŞİM İÇİN ŞARTNAME

Aerojel silika elyaf tabakası tarafından oluşturulan bir ön-birleştirilmiş esnemez bir panelde oluşan bu zemin, tavan veya benzeri duvarlar dikey ve yatay yüzeyler, iç ısı yalıtımı, gerçekleştirilmesi Aerogips tipi, su-itici bir PET (keçe) takviyeli hava alabilir, 0.015 W’lık bir termal iletkenliğe sahip (30 mm, 40 mm, 50 mm kalınlığa sahip olan veya panel), 20 mm bir nominal kalınlıkta panel 140 cm 72 x, temin edilen bir kaplanmış alçıpan, bağlanmış / mK, ısı direnci Rd, her cm kalınlık için 0.67 m²K / W’a eşit, kullanım sıcaklığı -90 ° C / + 90 ° C, CS1D0 euro yangın sınıfına reaksiyon, yüzey suyuna ve / veya en az 150 ° ‘den su temas açısı ile dalış, eklemlerin dikkat enjeksiyon bitmiş tam bir yatak yapıştırma sonra, dikey veya yatay, yassı yüzeyler üzerinde yatan, o alt tozlu, kuru ve düzgün değildir emin koydu mükemmel sağlam ve keskin darbelerden arınmış.