Aeropan, mümkün olan en az alanda en fazla yalıtım gerektiren bina yapılarının ısı yalıtımı için tasarlanmış bir paneldir.

Cam elyafı ile güçlendirilmiş nefes alabilen bir polipropilen membran ile birleştirilmiş nanoteknolojik bir Airgel yalıtkanından oluşur ve düşük kalınlıkta ısı yalıtımının gerçekleştirilmesi için tasarlanmıştır.

10 mm kalınlığında – ve 0.015 W / mK’ye eşit bir termal iletkenliğe sahip – Aeropan, inşaat, ticari ve konut binalarında enerji dağılma alanını azaltmaya izin veriyor.

MİNİMUM ALAN, MAKSİMUM İZOLASYON

Panelin özellikleri – minimum ısı iletkenliği, esneklik ve basınç dayanımı, hidrofobiklik ve montaj kolaylığı – hem yeni hem de yeniden yapılanmış yapılarda maksimum ısı yalıtımı sağlamak için vazgeçilmez bir üründür.

Dış çevre duvarları ve iç duvarlar, perdeler, pencere kaplaması, zeminler ve termal köprülerin çözülmesi için uygulamalar için ideal bir üründür.

Aeropan, iç ve dış restorasyonların yanı sıra bina tadilatında ve maksimum yaşam konforu gerektiren mimari kısıtlamalara maruz kalan tarihi binalarda da en uygun seçimdir.

DIŞ / İÇ KAPLAMA ÖZELLİKLERİ

İç / dış tipte, balkon üstü veya benzeri düşey ve yatay yüzeyler için, PET-elyafı (keçe) ile güçlendirilmiş bir silika aerojel tabakası ile oluşturulan yarı-sert bir panelden oluşan, dikey ve yatay yüzeyler için Hava geçirmez, su geçirmez ve nefes alabilir, 140 × 72 cm’lik panellerde, 10 mm nominal kalınlıkta (veya 20 mm, 30 mm, 40 mm kalınlığındaki panellerde), hacimsel yoğunluğu 230 kg / m³, ısı iletkenliği olan 0.015 W / mK’ye eşit, termal direnç Rd. cm başına 0.67 m²K / W’ye eşit, -200 ° C / + 200 ° C arasında sıcaklık kullanın, CS1D0’a ateş etmek için euroclass reaksiyonu kullanın, buhar difüzyonuna izin verilir ( 5), 150 ° ‘den daha az olmayan bir suya temas açısına sahip yüzey ve / veya daldırma sularına karşı geçirimsiz, düz veya kavisli yüzeylere yayılmış,dikey veya yatay, yapıştırma işleminden sonra, tabanın düzgün, kuru, tozsuz, tamamen sağlam ve keskin darbelere maruz kalmayacağından emin olun.