AMA GRUP

ama-logo_500px

AMA SPA
 AMA grubu, 1967 yılında tarım ve bahçe makinaları üretmek için kurulmuştur.
  Dünya’da 16 üretim tesisi, 12 Dağıtım Merkezi, 5 satış ofisi ve 1200’den fazla çalışanı ile 90’dan fazla ülkede 80000’den fazla müşteriye hizmet vermektedir.

  AMA grubu tarım ve bahçe makinaları, endüstriyel ve yapı inşaat yalıtım malzemeleri ve otomotiv yedek parça alanlarında hizmet vermektedir.

  AMA Kompozit 2004 yılında Modena’da kurulmuştur.
  AMA Kompozit, uluslararası müşterilerin ihtiyaçlarını karşılayacak, üstün kalitede, yüksek teknoloji ile üretilen geniş bir ürün portföyüne sahiptir.

  AMA Kompozit endüstriyel alanlar ve yapı inşaat uygulamaları için nanoteknoloji kullanarak yüksek verimli ve uzun ömürlü yalıtım teknolojileri ve ürünleri üzerinde uzmanlaşmıştır.

ama-turkiye_logo-500px

AMA TÜRKİYE

AMA Türkiye 2008 yılında İstanbul’da kurulmuştur.
AMA Türkiye’nin ana faaliyet alanları; tarım ve bahçe makinaları, otomotiv, inşaat makinaları, orijinal parça ve satış sonrası destek olarak sayılabilir.

AMA Türkiye AMA SPA Italy bünyesinde 2017 senesinden itibaren özellikle endüstriyel uygulamalarda AEROGEL ürünü ile yalıtım sektörüne de girmiş ve Türkiye’nin en büyük endüstri tesislerinde başarılı uygulamalara imza atmıştır.